Logo Yanı
Menü Altı 1
Menü Altı 2
Menü Altı 2
Yazarlar

İnşaat Mühendisliği yapmaktadır. 2004 yılında amatör olarak adım attığı Karting sporunda 2007 yılında Profesyönel olarak yarışmaya başlamıştır. 2008 yılında organize edilen Vitesli kategorisinde şampiyonluk yaşamıştır.

Yazı30

Evli ve 2 çocuk babasıdır. Uzun yıllar Honda uzmanı olarak görev yaptıktan sonra kendi garajını açmış ve halen Özgünay garaj'da kendi işini yapmaktadır. Performans otomobiller konusundaki tecrübesi ile uzun yıllar Ralli aracı mekanikerliği ve sayısız ekip başarısı vardır. KKTOK'de Yönetim kurulu üyesi ve teknik kontrol komiserliği görevi yürütmüştür.

Yazı22

İktisatbank Alsancak Şubesinde Şube Müdürlüğü yapmaktadır. Babası Zeki Topcu'nun Yarışcılık ve Menejerlik yaptığı dönemlerde Ralli etaplarında büyüyen İrfan Topcu uzun yıllar yarışmacı olduktan sonra KKTOK'de çeşitli görevler üstlenmiştir. Şu an aktif olarak KKOK'de yöneticilik yapmaktadır.

Yazı21

Topcu kahvelerinin direktörülüğü yapmaktadır. Ülkemiz motorsporlarında daima aktif olarak yer almıştır. Ülkemizde, Ralli sporunda Pilot olarak yarışmaya başlayan Zeki Topcu daha sonra co-pilotluk da yapmıştır. Ralli macerasına Menejerlikle devam eden Topcu, KKTOK Başkanlığı yaptıktan sonra şu an KKOK Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Yazı20

Şenol Özılgaz İnşaat Şirketinde inşaat Mühendisi olarak çalışmaktadır. 2006 yılından itibaren KKTOK'nin her kademesinde görev almıştır. Ayrıca İki dönem yöneticilik yapmıştır. Şu an mesleğinin yanında Yenidüzen gazetesinde Motorsporları yazarı ve damalibayrak.net sitesinde editörlük yapmaktadır.

Yazı19

Macila petrol istasyonunda direktörlük yapmaktadır. Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil kurumunun kurucu üyelerindendir. Uzun yıllar sporcu olarak mücadele ettikten sonra başkanlık görevi üstlenmiştir. başkanlık görevine bir süre ara verdikten sonra 2013 yılında tekrar başkan seçilmiş ve 2015 yılında görevi devretmiştir fakat sporun herzaman olduğu gibi yine içindedir.

Yazı13

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu Organizasyon komitelerinde hakemlikten dörektörlüğe kadar bir çok farklı görevler üstlenmiştir. KKTOK'nda Yönetim Kurulu üyeliği ve Tırmanma Komitesi Başkanlığı yapmıştır. Ayrıca Rallilerde Co-pilot olarak mücadele ederek bir çok gençler birinciliği vardır.

Yazı13

1975 Lefkoşa doğumlu Tigin Kişmir evli ve iki çocuk babasıdır. Emlak Dünyası şirketinde direktörlük görevini yürüten Kişmir, geçmişte çeşitli görevlerde bulunduğu KKTOK'de 2013-2015 yılları arasında Ralli Komitesi görevini yürütmüş, 2014 ERC Cyprus Rally'de etap koordinatörü görevini başarıyla icra etmiştir.

Yazı9

1951 yılında Lefkoşa’da Suriçinde doğdu. “Semavi’nin Piliçleri” işletmesinin sahibidir. Evli ve iki çocuk babasıdır. İki de torunu vardır. Gençliğinden beri meraklı olduğu Klasik Otomobil Camiasına 2006 yılında girmiştir. İki yıl Yönetim Kurulu Üyeliği ve iki yıl da Asbaşkanlık yaptığı Kuzey Kıbrıs Klasik Ve Spor Otomobil Kulübü’nde 10 Temmuz 2013 tarihinden beri Başkanlık görevini yürütmektedir.

Yazı7

Otomotiv ile yakın ilişkisinden dolayı yıllardır derneklerde farklı görevler yapmıştır. Rc ,Ralli,Drift ve Klasik organizasyonlarından keyif alan Zilci, Off Road’un ruhunu ve benliğini beslediğini savunuyor. Yıllarca klasik otomobil Kulüplerinde kurucu üye, yöneticilik ve Klasik otomobil yarışlarında derece ve şampiyonluklardan sonra soluğu adanın en ücra köşelerini Keşfetmek için Off Road’da aldı. Kuzey Kıbrıs Off-Road Derneği'nin kurucu üyelerinden olan Zilci, uzun süre yönetim kurulu üyeliği yaptı.

Yazı6